עמוד: 1 2 3 4 >> 

רישום בספר אורחים 


Mohammad, 4FmbZQWmN  - Tue Aug 13, 2013 08:24:33   
Your post has <a href="http://r wgtwth.com"> ;lieftd</a> the level of debate
Ruth, AVw2B8MRQqJO  - Sun Aug 11, 2013 05:42:52   
What a pleasure to find someone who idfeeinits the issues so clearly http://cjsrwcjw.com zhp aqvkfm [link=http://ppkbue .com]ppkbue[/link]
Stephen, 9biw7N1Jh  - Mon Aug 05, 2013 06:41:21   
Thank God! Somnoee with brains speaks!
דרורה הנדלסמן-ברגר, יובלים  - Sat Apr 13, 2013 15:37:51   
שלום למשפחתו היקרה של אליאל,
התבקשתי לערוך שיעור-מחנך בבית ספרי. בהגדרת תפקידי איני מחנכת כיתה אלא מורה ללשון. אולם ביקשו ממני להעביר שיעור מלנך בכיתה שהמורה תיעדר ביום הזיכרון.
את אליאל הכרתי כי היה מספר פעמים בביתנו, בית הנדלסמן, והיתה ידידות בינו לבין מיכל (מכרמיאל). הוא היה מספר פעמים בביתנו, והחיוך תמיד נטוע על פניו. מעבר לכך לא הכרתי אותו. כעת כשנתבקשתי להכין שעת מחנך, רציתי להתחבר לדמות שאני מכירה. הסיפור ההירואי של אליל, והרקע המשפחתי - קטנו המילים מלהביע.
ולכן הכנתי מצגת מחומרים שמצתי אודותיו,אגיע גם לאתר שלו, ואני מקווה לעשות את המעשה הקטן ביותר שאוכל לעשות בלהוסיף נדבך קטנטן בהנצחתו.

בהיכנסי לאתר, התרגשתי מחדש לקרוא את כל אשר כתבו עליו קרוביו.
נחמות רבות,
דרורה
שוב אני - Wed Apr 25, 2012 16:49:41   
עוד יום זיכרון, עוד מפגש, כאילו שלא עברו כבר כמעט 6 שנים. אבל הם עברו. כבר יש לי ילדה, שאני עדיין לא קולטת שלא תכיר אף פעם. מדי פעם אני עוד מדמיינת שאתה בא לבקר, אנחנו יושבים בגינה, הילדים משחקים בדשא, בקבוק בירה ביד, אולי המנגל כבר עובד, ואתה מספר לי על הסטייקים בארגנטינה. והחיוך שלך מרוח כרגיל. אף פעם לא היה צריך הרבה כדי לעשות אותך מאושר. עדיין אוהבת ומתגעגעת מאוד.
דוד חיים, ירושלים  - Sun May 08, 2011 22:23:00   
משפחת בן יהודה היקרה

אני יודע שאין נחמה לאסונכם הכבד
אך ביום זה תדעו שיש מי שזוכר את בינכם הי"ד
כי בזכותו אני חי פה.
אני שולח לכם חיבוק חם ואוהב שמי יתן ואולי יקל ולו למעט על צערכם הכבד
ברגשי כבוד והשתתפות כנים בצערכם הכבד
דוד חיים,ירושלים
רותם, ירושלים  - Sun Feb 27, 2011 09:21:04   
מתגעגעת מתגעגעת מתגעגעת והמון.אין לתאר במילים כמה.אוהבת אותך.אתה פה.חי.נושם.רואה.מסת כל.עוזר.
יעל, כפר תבור  - Thu Oct 14, 2010 19:48:23   
הלוואי שהיית פה. מתגעגעת עד כאב, לא קלישאה, כאב אמיתי.
מסתכלת בסרטון שעשו עלייך, בסוף יש קטע וידאו קצרצר ואתה כל כך חי. ואז הוא נגמר, הסרטון, והתמונה על השולחן קפואה. החיוך קפוא. זה לא נסבל, זה לא הגיוני, הבנו. מספיק. עכשיו תחזור.
רותם, ירושלים  - Tue Sep 07, 2010 10:29:34   
ראש השנה בפתח.קצת אירוני לאחל לך שנה טובה לא? שם למעלה תמיד טוב לא? תמיד השמש זורחת, הציפורים מציצות? לא הייתי שם אבל ככה אני רוצה לחשוב...שטוב לך.לי לא.בהחלט לא טוב.אני מאחלת לי ולבנותיי היקרות לי מכל שרק יהיה לנו טוב. שהשנה הבאה תהייה פי מיליון יותר טובה מהקודמת.אוי לי אם לא.תמשוך שם בחוטים, תעשה שכן יהי רצון.אוהבת מאוד,חושבת עליך כל רגע ורגע,מתגעגעת שאי אפשר לתאר במילים כמה.אתה חסר לי כל כך.
רותם, ירושלים  - Mon Jun 14, 2010 09:17:33   
מזל טוב יקירי.היום אתה בן 28 . חייך נעצרו בגיל 24 .תישאר צעיר לנצח????? אין לי כוחות נפשיים לכתוב לך היום.יום מיוחד היום.מי יודע איפה היית היום אם לא..... בטח נשוי +...בטח הבייביסיטר הכי טוב שאפשר לבקש לבנותיי,בטח המאהב/הבעל הכי מושלם עלי אדמות.איך היו חיינו היום אילו היית פה? אתה פה.כמובן.אבל לא פיזית.רוחך ודמותך פה איתי.תמיד.בכל דקה/שנייה.להתראות בינתיים אהובי היקר.מתגעגעת.
רותם, ירושלים  - Tue Jun 01, 2010 12:58:02   
אהובי- חם לך??? בוודאי.גם אין לך מזגן/מאוור...משהו לקירור הגוף שלך? החסון הזה.
אז איך אפשר להגיע אליך? להביא לך מים קרים לשתות, להתיז מים על גופך? רק תן סימן ואני מתייצבת.כמו תמיד. מתי שרק תרצה.איפה שרק תגיד או תזדקק לי. בליבי ובמחשבתי אתה תמיד.הולך איתי לאורך כל היום.ישן איתי בלילה...בטח נשמע כמו מכתב לאהוב.אבל כזה אתה.אהוב.אהוב שלי.היחידי.תמיד היית ותישאר.לעד.לנצח.
אור, עפולה  - Mon Apr 19, 2010 00:30:48   
כבר יותר מ-3 וחצי שנים שאתה לא פה!
אני עדיין מסרבת להאמין...
כבר יותר מ-3 וחצי שנים שאני רוצה לכתוב פה, ולא מסוגלת.
לא יודעת מה לכתוב, איך לכתוב, לך, עליך, למשפחה?!
אבל אני קוראת, קוראת את כל מה שכותבים עליך, מכירה אותך ולומדת על האישיות המדהימה שהייתה לך יותר ויותר...
רציתי לספר לך, כשהייתי בקורס בצבא, למדנו על כתבות מרגשות של דובר צה"ל.
כשרק העלו את הנושא של סיפור מרגש ממלחמת לבנון השנייה, ישר חשבתי עליך, היה לי ברור שתוזכר בצורה כלשהי.
ואכן לא טעיתי. הקרינו לנו כתבה שעשו עליך, סיפרו בה גם על נפילתו של דודך אליאל ועל גיוסו לצבא של גיל-עד אחיך "בשם האח". זו באמת הכתבה הכי מרגשת שראיתי בחיי, אבל סירבתי להאמין שבאמת מדובר בך, אליאל!
את אותו שיעור, בעצם את כל היום הזה בקורס-הפסדתי. לא הייתי מסוגלת להכנס לכתה אחרי סערת הרגשות שחלפה בי.
עד היום, יותר מ-3 וחצי שנים לאחר נפילתך, סערת הרגשות הזו לא חלפה.
בכל פעם שאני רואה את אחיך אני נזכרת בך, ימי הזכרון שתמיד היו חשובים לי, תמיד הזדהיתי עם המשפחות מרחוק, הפכו לכאב אישי שמלווה אותי כל השנה
היום ערב יום הזכרון.
מחר, כבכל שנה, בטח אראה את משפחתך בטקס ב"אורט", וארצה לחבק אותם, להביע את כאבי, תמיכתי בהם וגעגועיי אליך, אבל שוב כבכל שנה לא אהיה מסוגלת.
אז משפחת בן יהודה היקרה, מחבקת אתכם ומביעה את תמיכתי, געגועיי וכאבי כאן, סופסוף, בכתיבה באתר המדהים שנבנה לזכרו של אליאל ז"ל. תהיו חזקים, ושלא תדעו עוד צער.
אליאל, שמור עלינו מלמעלה.
יהי זכרך ברוך!
רותם, ירושלים  - Mon Jan 18, 2010 11:43:35   
שלום יקירי.עוד יום הולדת...עוד שנה חלפה לה. מה יהיה? הזמן עומד מלכת. שירה בת שלוש, יעל בת שנה וארבעה חודשים.מסתבר שהחיים חזקים מהכול??? השאלה אם אנחנו חזקים מספיק.חזקים כדי לסחוב את החיים הקשים האלו.את הצער הזה.
חורף.קר.תתכסה.שלא יהיה לך קר.שלא תהיה חולה.המזגן פתוח? גם שם איפה שאתה נמצא דואגים לך? מסדרים לך את המיטה? את התיק? אבוי להם ולא.מוכנה לבוא ולהציץ שהכול בסדר,אבל מיד לחזור לבנות שלי.האהובות שלי.
אוהבת אותך,מיותר לכתוב שמתגעגעת מאוד אליך.אתה חסר לי.מאוד. חבל על כל מילה לתאר כמה.רותם
רותם, ירושלים  - Thu Nov 19, 2009 09:51:45   
שלום אהובי.חורף בירושלים.קר.גם לך קר? הייתי נותנת הכולללל כדי שלא יהיה לך קר.נזכרת בימים שהיית חוזר מהצבא,עייף,רוצה לישון.מחממת לך את החדר עם מזגן.אמא מחליפה למצעים חמים. ואתה נכנס לישון.הייתי שמה עליך שמיכה, מחבקת אותך חזק- רק שלא יהיה לך קר עכשיו.מה יהיה? ועוד החורף לפנינו...יש לך מושג כמה קשה לנו. יש לי בנות מדהימות. אין אושר כזה בעולם. אך הוא מהול בעצב לפעמים. איך חיים חדשים נוצרים וחיים אחרים נגמרים....תשכב אהובי במנוחה. בלילות הקרים אני חושבת עליך. לא נרדמת מעצם המחשבה שקר לך. כמו בימים ההם של הצבא, שהיית שוכב זרוק בשומקום הייתי חושבת עליך על כמה קר לך. אוהבת אותך.מתגעגעת אליך שאי אפשר לתאר במילים.רותם
רותם, ירושלים  - Thu Sep 17, 2009 10:57:54   
אהובי
חג שמח. לא שנה טובה..מוגזם לומר לא?
ראש השנה השלישי פיזית בלעדיך. במחשבות תמיד איתך. יעל היום בת שנה. שירה ניפחה לה בלונים בלילה, שמה לה זר בבוקר. ממש אישה קטנה. כמה הם היו נהנות איתך, ממך. מדהימות שלי.
יקירי, אהובי- אני כ"כ מתגעגעת אליך. כ"כ מתגעגעת אליך. כ"כ מרגישה בחסרונך ביום יום. בדברים הכי קטנים. שמור עליי ועל הבנות מלמעלה.אנחנו זקוקות לזה...

Powered by ֲ© Chipmunk Guestbook